„Spider- Man: Homecoming”- trailer

Standardowy

Spider- Man powraca. Jego brawurowy debiut w „Wojnie Bohaterów” był ledwie przedsmakiem tego, co otrzymamy w solowym filmie. Głównym antagonistą będzie Vulture, w którego wciela się Michael Keaton. Niegdysiejszy Batman najwidoczniej zatęsknił za superbohaterskim kombinezonem. Po roli w „Birdmanie” nawyraźniej rozsmakował się też w ornitologicznych herosach.

Cóż mogę rzecz ? Cieszę się, że Pajęczak faktycznie wraca do domu. Peter jest tu młodzikiem. Żółtodziobem o wielkiej odwadze. Takim jakiego pamiętam z komiksów. Bez blockbusterowej posypki i ulepszaczy. Nawiązanie tytułowe do dzieła Straczyńskiego i Romity Jr. mówi samo za siebie. Po wlokącej się „Sadze Klonów” Marvel musiał przywrócić historię z Peterem Parkerem na właściwe tory. I mam nadzieję, że „Spider- Man: Homecoming” z znakomitym Tomem Hollandem będzie czymś podobnym dla kinowego Pająka. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>